Mumford and Sons - Hopeless Wanderer

Mumford and Sons zatím stále čerpají ze své druhé desky Babel, se kterou objíždějí svět a točí jeden klip za druhým. Po delší době tu je opět další video, tentokrát ke skladbě Hopeless Wanderer, ve kterém se dočkáte nečekaných polibků a ničení krásných nástrojů. Uf.

Glen Hansard představí své sólové album i ve Valašském Meziříčí

Den po koncertě na Pražském hradě přijede Glen Hansard také do Valašského Meziříčí, kde ve středu 21. srpna zahraje v místním Amfiteátru. Irského písničkáře doprovodí členové kapely The Frames spolu se smyčcovou a dechovou sekcí.

Album In Utero od Nirvany vyjde v reedici s dosud nevydaným materiálem

Fanoušci Nirvany budou mít Vánoce už 20. září, kdy vyjde reedice poslední desky kapely In Utero. Album slaví 20 let a k této příležitosti jde na trh Super Deluxe Edition, která bude celkem obsahovat tři CD a jedno DVD.

Videotip: Kings of Leon zveřejnili retro video k singlu Supersoaker

Americká rocková formace Kings Of Leon připravuje na 24. září k vydání již šestou studiovou desku Mechanical Bull. A k přidruženému singlu Supersoaker natočila také video, které se nese v retro stylu.

Stephen Colbert versus Daft Punk

Daft Punk jsou hvězdy jaksepatří, pozvání se vám může na poslední chvíli vymstít a francouzská dvojka, která po sedmi letech smetla parkety, prostě nedorazí. Colbert to vzal do svých rukou, diváci dostanou show, v nichž zazáří nejedna hvězda nejen stříbrného plátna.

Jihoafrický post-grunge v Praze – přijedou Seether

Milovníci flanelových košil a grungem ovlivněných kapel všeho druhu si mohou poznamenat do kalendáře datum 10. listopadu. V pražském klubu Roxy se poprvé představí jihoafrická kapela Seether.

Never Sol chystá debutové album, podívejte se na klip k písni Hands

Zpěvačka Sára Vondrášková, která vystupuje pod přezdívkou Never Sol, na podzim připravuje svou debutovou desku. Písně fúzující alternativní pop a elektroniku s ozvěnami Bat For Lashes, vyjdou na albu Under Quiet, které Never Sol pokřtí 26. září v pražském Paláci Akropolis.

Foster The People - Helena Beat

V těchto dnech probíhá Brutal Assault, ale i v popu existují věci, co vám dají pořádně zabrat. Jednou z nich je i tohle video. Foster The People mají daleko do bezstarostných tanečních party popěvků.

Videotip: MGMT v novém klipu vrací úder

Dlouho trvalo, než se objevily nějaké konkrétnější detaily o nové desce MGMT a singl Alien Days nezněl úplně revolučně, pokud však vaše důvěra v toto duo neochabla, přichází ta chvíle, kdy se vám to vrací.

Johnny Flynn chystá nové album, poslechněte si první singl

Anglický písničkář Johnny Flynn (o kterém jsme se zmínili v naší reportáži z festivalu v Lewes a také jsme ho zařadili do Ostře sledovaných songů) chystá třetí album. Nová deska se bude jmenovat Country Mile a vyjde 30. září.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.