Americké duo The Black Keys vypustilo do světa druhý singl z alba El Camino. Jednu z nejlépe hodnocených desek loňského roku nejprve uvedla píseň Lonely Boy, nyní kapela nahrála videoklip ke skladbě Gold On The Ceiling.
Pokud někdo dosud dělil svět pop music na dvě části, měl by pomalu začít uvažovat nad tím, že tahle bipolarita dále není možná. Snad dříve platilo, že na jedné straně tu byly hvězdy typu Lady Gaga s velkým produkčním týmem za zády...
Popová superskupina Apparatjik, kterou tvoří Magne Furuholmen z a-ha, Jonas Bjerre z Mew, Guy Berryman z Coldplay a producent Martin Terefe, vydala jako svůj nový singl skladbu s názvem Do It Myself.
Ed Sheeran loni zabodoval ve Velké Británii se svým debutem + a nedávno také trochu smutným prvenstvím nejméně prodávaného interpreta, který dosáhl na první příčku britského albového žebříčku, za posledních sedmnáct let.
Z posledního alba Davea Grohla a spol. Wasting Light už vyšly čtyři singly. I ten aktuální, kterým je skladba These Days, se dočkal svého videoklipu. Není to tentokrát nic vtipného, jak bývá u Foo Fighters zvykem...
Loňský objev britské kytarové scény The Vaccines ohlašuje přípravu nového alba, které se bude nahrávat v březnu v belgickém studiu. Pro nástupce svého úspěšného debutu What Did You Expect From The Vaccines si vybrali producenta Ethana Johnse...
Hudební chameleón Jack White, který dosud spolupracoval s celou řadou kapel a umělců, se rozhodl vydat sólovou desku. Album pojmenované Blunderness můžeme očekávat již kolem 23. dubna.
Britské seskupení The Whip natočilo videoklip k novému singlu Movement z jejich druhé desky Wired Together, jež vyšla loni v září. Klip režírovaný Davidem Aspinallem vizuálně trochu evokuje námět z videa Sigur Rós k jejich Untitled 1.
Pařížské elektronické duo Justice vypustilo do světa třetí singl ze své poslední desky Audio, Video, Disco, která vyšla na konci října. Po prvních ochutnávkách v podobě skladeb Civilization a Audio, Video, Disco se dočkal vydání track On’n’On a vzniklo k němu i video.
Andrew Vanwyngarden a Ben Goldwasser, tedy lehce psychedelické duo MGMT, začali sbírat písně pro následovníka své druhé desky Congratulations prakticky ihned po vydání zmíněného alba. Teď se však vynořila informace, že třetí deska by měla vyjít v létě letošního roku

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.