Opak Dissu Opak Dissu

Fabia darkvawe a vesmírná láska, Kabinet Múz čekají hvězdné války

Ou šit, v Kabinetu bude vesnická tancovačka! Po roce nás zas navštěvují kluci z Opaku Dissu. Minulý rok jako předskokani Chrise Travise rozpoutali kotel, tak to jdeme zopáknout. Odvrácená jihovýchodní tvář republiky, nekonečné temno i vesmírná láska v Kabinetu múz.

Moravskej slang se bude mixovat do beatů vypůjčených od Futura nebo Young Thuga a podlaha bude dunět jak při koncertě PSH na Hip Hop Kempu. Vystřídá je trocha temna a děsivosti: ostravské trio Schwarzprior ovládne sál svými surreálnými texty, syrovým hutným zvukem a působivými vizuály. Nato všem dají lásku a mír dva cute, trochu ezo lovers Space Love, kteří budou zkoumat tempo v nadsvětelné rychlosti. Taková ta dávka endorfinu a adrenalinu, při které si jen říkáte yes, yes… yes! Posledním hostem budou tři žaludes z Plzně, rapeři Vneumicky. Výkruty a buchna v kapse, celkem bizár. Prý to budou poslouchat tvoje děti i děti tvých dětí. Tak se nechme překvapit.

Opak Dissu + Schwarzprior + Space Love + Vneumicky, Brno – Kabinet Múz, 19. 1. 18

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.