Lowmoe Lowmoe Martin Chylík

Lowmoe vyráží na podzimní miniturné

Živá elektro nálož na pomezí downtempa, dreampopu a IDM jde ruku v ruce s éterickými projekcemi a tancem ve slowmotion, zní oficiální definice Lowmoe. Původně sólový projekt Štěpána Kopečného (z Creaticity se postupně překřtil na Lowmoe) tento rok slaví dvě zásadní události; dubnové vydání debutové EP Authentique a červencové připojení nového člena – Nely Bártové.

V pokračování úspěšného roku tak audiovizuální duo vyráží tento říjen na své první mini turné po Česku. Zastihnout je lze 24. 10. v brněnském Kabinetu Múz, 25. 10. ve zlínském Bloku 12 a 26. 10. v opavském Matičním Domě. Zatímco v Brně vystoupí po boku experimentálního boybandu 1flfsoap a deep house producenta François Svalise, do Zlína zavítají spolu s vizuálními Djs Space Love a v Opavě vystoupí sami, zato však spolu s představením Neliny autorské knihy při vernisáži. Všechny tři události spojuje hra s krabičkami, poetický audiovizuální zážitek a dva krásní lidé.

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.