Rejjie Snow Rejjie Snow

Romantický rapper Rejjie Snow míří do pražského klubu Futurum

Okouzlující, zasněný hlas, elektrický klavír, jazzové samply a nejasně tepavé beaty. Romantický raper Rejjie Snow tento rok konečně pokřtil první plnohodnotnou desku Dear Annie.

Vlastním jménem ­­­Alexander Anyaegbunam poprvé zazářil v sotva dvaceti díky svému debutovému EP Rejovich, které se vyšplhalo na přední příčky hitparád a získalo více než milion zhlédnutí na YouTube. Roku 2016 pak podepsal smlouvu s americkým labelem 300 Entertainment, který je domovem i například Young Thuga nebo Migos, a o rok později vydal abstraktní zvukový mixtape, The Moon and You. Ačkoli má Rejjie Snow nigerijské a irsko-jamajské kořeny, má blízko k USA (studoval na Floridě a v Georgii a nedávno se přesunul do Brooklynu) a irskému Dublinu, kde vyrůstal. To se odráží i na jeho novém albu – ať už jde o zrzavou holčičku na obalu desky nebo používání amerického slangu jako „shawtys” (přítelkyně) nebo „titties” (prsa).

U nás byl minulý rok k zastihnutí na Hip Hop Kempu, tentokrát vyráží v rámci turné do Prahy. Malou ochutnávkou může být třeba písnička Egyptian Luvr, která se stejně jako celé nové album snaží zachytit poslední momenty, pomalé vytrácení se, prchavou lásku.

Rejjie Snow, Praha – Futurum Music Bar, 28. března

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.