TOP SONGY 2013: Junip - Line of Fire / Your Life Your Call

Junip letos vydali výbornou eponymní desku, tak nějak zvláštně znepokojivě zasněnou, celou jako by protaženou jedním leitmotivem, jen těžko jednoznačně identifikovatelným, ale je zřejmé, že tam někde je.

Aerodrome bude v Praze dvakrát, nejdříve s Avenged Sevenfold, Megadeth a Robem Zombiem

Pořadatelé Aerodrome festivalu oznámili krátce poté, co zveřejnili informaci o pražském vystoupení Metallicy, že festival se uskuteční hned dvakrát. Na tom prvním, který se bude konat 17. června jako „předkrm“ zahrají Avenged Sevenfold, Rob Zombie a Megadeth.

Nominace na Grammy mají Daft Punk, Kendrick Lamar i Queens of the Stone Age

V hlavních kategoriích 56. ročníku udílení cen Grammy najdeme v nominacích známá jména mainstreamového popu, ale v žánrových kategoriích se nachází celý zástup alternativněji laděných umělců.

Cloud Nothings vydají v příštím roce nové album, lákají trailerem

Zjevení loňské garáže a velebená řízná kytarovka, clevelandská trojice Cloud Nothings, připravuje na příští rok novou desku. Láká na ní trailerem, který nahlíží pod pokličku prací ve studiu.

John Mayall oslaví v Praze své osmdesáté narozeniny

Headliner letošního trutnovského festivalu, legendární bluesman John Mayall přijede oslavit do pražského Divadla Archa své osmdesáté narozeniny. V komorním prostředí odehraje 16. února při této příležitosti samostatný koncert.

Savages zahrají v únoru v Praze

Britská post-punková dívčí formace Savages zahraje 28. února v pražském klubu Rock Café. Kapela letos vydala debutovou desku Silence Yourself, má za sebou vystupování na americkém festivalu Coachella a letos už se v České republice představila jako předkapela Portishead.

Koncert OneRepublic se přesunul do Incheba Areny

O koncert OneRepublic je velký zájem. Pořadatelé ho přesunuli z původního umístění ve Velkém sále Lucerny do Incheba Areny na holešovickém výstavišti. Termín koncertu zůstává stejný, skupina v Praze vystoupí 16. února.

Videotip: Tata Bojs si zahráli na střeše

Podpora letní, čtvrt století sbírané a vůbec první bestofky Tata Bojs, se nyní doplňuje o klip k sakra rychlé Papírovce (feat. Clarinet Factory). Tata Bojs si zahráli na střeše, videoklip je místy zpomalený, místy zrychlený.

Belgický písničkář Milow již příští týden v Praze

Milow je belgický písničkář Jonathan Vandenbroeck, který prorazil jako hudebník na vlastní pěst. Debutové album The Bigger Picture vydal v roce 2006 na svém labelu Homerun Records.

Aerodrome festival přiveze Metallicu, setlist vyberou fanoušci

Aerodrome festival, který letos v létě přivezl do Prahy System of A Down, oznamuje pro další ročník neméně významné jméno tvrdší rockové scény. Jako headliner tohoto festivalu přijede 8. července do České republiky Metallica.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.