Poslechněte si The 20/20 Experience 2 of 2 Justina Timberlakea

Pracovitý Justin Timberlake už za necelý týden vydá druhé pokračování svého letošního počinu. Na The 20/20 Experience 2 of 2 hostuje Jay Z a také kanadský rapper Drake, první singl Take Back The Night i s videoklipem měl premiéru už koncem července.

Editors - Formaldehyde

Pražský koncert Editors bude určitě jednou z nejzajímavějších událostí podzimní sezóny. Vyspělá kapela, která má na kontě čtyři studiové nahrávky k nám totiž přiveze aktuální desku The Weight Of Your Love.

Na showcaseovém festivalu Nouvelle Prague vystoupí američtí rappeři Dilated Peoples

Nedávno jsme vás informovali o novém showcaseovém festivalu Nouvelle Prague, který se uskuteční v dnech 1.- 2. listopadu v areálu pivovaru Staropramen. Festival bude mít pro každý den jednoho headlinera a nyní už známe jméno toho druhého. Budou to američtí rappeři Dilated People.

Mumford and Sons ohlašují pauzu

Jedna z nejpilnějších koncertních kapel se rozhodla „vybrat si dovolenou“. Mumford and Sons oznámili, že v blíže neohraničeném následujícím období si dají pauzu od veškerých aktivit týkajících se kapely. Tedy žádné nahrávání ani koncerty.

Vyjde druhý díl nahrávek Beatles živě na BBC

V roce 1994 vyšla první část souboru nahrávek, které Beatles natočili mezi lety 1962 a 1965 pro britskou rádiovou stanici BBC. Letos se chystá další část pojmenovaná On Air – Live At The BBC Volume 2.

Eminem - Berzerk

Marshall Mathers je zpátky. Vlasy má opět na peroxidovou blond a podle prvních ukázek se vrací kamsi ke kořenům. Ke svým kořenům. Album The Marshall Mathers LP II vycházející třináct let po „jedničce“ budeme moci poslouchat od 5. listopadu.

Videotip: Kanye West se spřáhl s Charlie Wilsonem

Jedna legenda vedle druhé, takto to vypadalo dříve tento týden u Jollse Holanda. Kanye West představil v rámci právě startujícího amerického týdne alespoň projednou na evropské půdě, zároveň s Charlie Wilsonem (ex-The Gap Band), šestkrát nominovaným na cenu Grammy.

Xiu Xiu se vrhnou na Ninu Simone

Tvorbu hudebnice a aktivistky Niny Simone si vezme na paškál James Stewart z Xiu Xiu. Impuls k tomu zavdala debata s Michaelem Girou ze Swans během společného turné.

Ken Hensley navštíví s kapelou Live Fire Českou republiku i Slovensko

Po loňských prosincových koncertech Kena Hensleyho, kdy vystupoval jen sólově s akustickou kytarou, se letos tento legendární hudebník a bývalý člen britských Uriah Heep vrací do České republiky.

Suede - For The Strangers

Už nezbývají ani dva měsíce a Praha přivítá Suede. Bylo na čase, dalo by se říct, sice asi půjdeme hlavně na největší hity Suede z devadesátých let, ale i nová deska nabízí pár solidních kousků.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.