Belgický písničkář Milow již příští týden v Praze

Milow je belgický písničkář Jonathan Vandenbroeck, který prorazil jako hudebník na vlastní pěst. Debutové album The Bigger Picture vydal v roce 2006 na svém labelu Homerun Records.

Aerodrome festival přiveze Metallicu, setlist vyberou fanoušci

Aerodrome festival, který letos v létě přivezl do Prahy System of A Down, oznamuje pro další ročník neméně významné jméno tvrdší rockové scény. Jako headliner tohoto festivalu přijede 8. července do České republiky Metallica.

Bryan Adams vystoupí v červnu v Brně

Kanadský rockový zpěvák Bryan Adams chystá samostatný koncert pro Brno. V moravské metropoli vystoupí pod širým nebem v areálu Velodromu 18. června příštího roku.

Burial potěší před Vánoci novým EP

Jedna z nejzářivějších, přesto skrytých tváří současné elektroniky nejspíš chystá vánoční zákusek. Burial má vydat osmadvacetiminutové EP. Informoval o tom americký rozhlas NPR.

Suede míří na Pohodu

V pozdních včerejších hodinách se ze Slovenska ohlásili s další výbornou zprávou. Na další ročník dorazí Suede. Pohoda tak opět tahá jedno eso za druhým.

Vložte kočku představují desku SEAT – elektronicky, fyzicky i živě

Pražská kapela Vložte kočku, na poli alternativy čím dál skloňovanější, v těchto dnech představuje svou druhou desku SEAT. Navazuje s ní na loňskou nahrávku TáTa, která se dočkala i nominací na Anděly.

Jake Bugg – Someone Told Me

Dnešní večer v Lucerna Music Baru bude patřit mladému písničkáři Jakeu Buggovi. Stejně jako před dvěma týdny Tom Odell, i tento nottinghamský rodák má vyprodáno. Předskakovat mu bude nashvillská kapela honeyhoney.

Pixies přišli o další basačku

V jednom roce Pixies přišli o dvě basačky. Po Kim odchází Kim druhá. Kim Shattuck tuto zprávu předala svým fanouškům prostřednictvím svého Twitter účtu.

Mount Kimbie (feat. King Krule) - You Took Your Time

Mount Kimbie udělali dva výrazné tahy u své další desky, zaprvé začali zpívat (např. hitovka Made to Stray), zadruhé přizvali Kinga Kruleho, debutanta a jednoho z největších zjevů na současné ryze písničkářské scény.

Pořadatelé Slavíka se vyjádřili k vyřazení Řezníka

Český slavík čelí salvě kritiky. Po kontroverzním vyjádření Richarda Krajča ke Karlu Gottovi však nyní převažuje vyřazení umělce, který si říká Řezník.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.