Hurts – Wonderful Life

Dnes večer už podruhé v tomto roce zahraje svým fanouškům v Praze britské duo Hurts. Kapela, která již přerostla kapacity klubů, vystoupí v Incheba Areně v areálu holešovického výstaviště. Předskakovat jim bude česká formace Luno.

Modré hory vydávají nové album, spolupracují s Katarzií

Slovenská dvojice, takřka superprojekt, včera vydala nové album. Nese dvanáctku skladeb a je v řadě druhé. Lyrik a Bene, sami o sobě legendy slovenského hiphopu, představují, jak Big Beat (ne)zapadá a (ne)navazuje na debut.

Videotip: These New Puritans představují animovaný klip k V (Island Song)

Sedmiminutový opus V (Island Song) z nové desky Field of Reeds britského tria These New Puritans dostal vizuální podobu. Video je sledem různých myšlenek a imaginací frontmana Jacka Barnetta.

Bombay Bicycle Club chystají nové album a nabízejí interaktivní video

Dost bylo ticha kolem Bombay Bicycle Club. Londýnská čtveřice připravuje na 3. února nové album. Zároveň v těchto dnech představila na svém oficiálním webu interaktivní video v podobném stylu, jako to udělali Arcade Fire.

MGMT – Alien Days

Alien Days byl první song, který jsme slyšeli z nové desky MGMT, ale teprve teď, když už je album dávno venku a duo k němu natočilo už dva videoklipy, přišla řada dát vizuální podobu i tomuto singlu. A je inspirovaná hollywoodským filmem více, než kdykoliv předtím.

První jméno Pohody je Azealia Banks

Slovenská festivalová jednička se o dnešní desáté pochlubila s prvním úlovkem. I letos je to trumf: Azealia Banks. Banks, známá především pro svůj hit 212, přitom na začátek příštího roku teprve chystá debut.

Yo La Tengo - Before We Run

Yo La Tengo dnes chystají pro pražský Palác Akropolis dvouapůlhodinový koncert. Nemůžeme tedy jinak, jako Song dne hrajeme jejich skladbu Before We Run z aktuálního alba Fade (vyšlo začátkem tohoto roku). Jednu z velkých radostí podzimní klubové sezony byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Do Brna se vrací podivuhodný Orchestra of Spheres

Do Brna se po roce vrátí Orchestra Of Spheres, novozélandští ambasadoři kubistického diska a kosmických rág. S sebou tentokrát přiberou novinku Vibration Animal Sex Brain Music.

Videotip: Boris Carloff si hraje na robota

Držitel Anděla a Apolla vysílá futuristickou zprávu jako Björk anebo Já, robot. Vyberte si sami. Vyslaný videoklip I Have Got One Soul, který vznikal půl roku, pokračuje v poetice dřívějšího Falling.

Poslechněte si novou skladbu od Broken Bells

Danger Mouse a James Mercer. To jsou Broken Bells. Taneční rytmy slavného producenta a posmutnělý hlas písničkáře z indiepopové senzace The Shins. Jejich druhé společné album After The Disco vyjde 14. ledna příštího roku na labelu Columbia Records.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.