Justin Timberlake – TKO

Novodobý král popu se téměř po celé sedmiminutové video k singlu TKO z jeho aktuální desky The 20/20 Experience - 2 of 2 nachází v nepohodlném vztahu i nezáviděníhodné pozici. Dokáže to Justin Timberlake ustát? Více zjistíte v novém klipu.

Videotip: The Flaming Lips hrají Tame Impalu

Čas od času si kapely jen tak z nudy zahrají coververze svých skladeb navzájem. The Flaming Lips a Tame Impala to se vzájemnými předělávkami myslí natolik vážně, že dokonce chystají EP v podobném duchu.

V Brně začíná Setkávání nové hudby Plus

Tento týden začíná 16. ročník více než dvouměsíční koncertní série soudobé vážné hudby s názvem Setkávání nové hudby Plus, kterou pořádá Hudební fakulta Janáčkovy akademie múzických umění v Brně a Sdružení Q Brno.

Santana spolupracuje s latinskoamerickými umělci na novém album Corazón

Kytarista Carlos Santana připravuje album, na němž bude spolupracovat s celou řadou latinskoamerických umělců. Na nové desce Corazón, která se momentálně nahrává v Las Vegas, se objeví například kubánská zpěvačka Gloria Estefan,..

Poslechněte si: Eminem opět pozval ke spolupráci Rihannu

Eminem vypustil další ukázku ze své připravované desky The Marshall Matters LP 2, která má vyjít 5.listopadu. Po singlu Berzerk nyní přichází skladba The Monster, kterou rapper nahrál spolu s Rihannou.

Vladimír Mišík nepřijme Medaili za zásluhy z rukou prezidenta

Blues rockový hudebník Vladimír Mišík oznámil, že dnes nepřevezme státní vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana z důvodu nesouhlasu s některými jeho kroky a postoji.

Zrní připravují vánoční koncert v kostele

Kladenská hudební perla Zrní chystá speciální vánoční koncert, kterým hodlá uzavřít etapu okolo své úspěšné loňské nahrávky Soundtrack ke konci světa. Odehraje ho v intimních prostorech barokního kostela sv. Šimona a Judy.

Zemřel Lou Reed

V 71 letech dnes zemřel americký hudebník a někdejší frontman legendárních The Velvet Underground Lou Reed. Příčina úmrtí dosud není známa, ale Reed byl již dříve ve špatném zdravotním stavu, letos zrušil turné a podstoupil transplantaci jater.

The Velvet Underground – Sunday Morning

Tyto řádky vznikaly v pohodlí načechraných, vyhřátých peřin. Důvod? Absolutní nedělní lenivost. Absolutní. Přepadla vás také?

Hurts pracují na novém albu

Tklivé synthpopové duo Hurts začalo nedlouho po vydání letošní desky Exile pracovat na svém třetím studiovém albu. Pro server Gigwise to prozradil zpěvák Theo Hutchcraft.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.