Showcaseový festival Waves Bratislava se blíží

Letošní třetí ročník showcaseového festivalu Waves Vienna se rozšířil i do Bratislavy, jak jsme vás už informovali. Hudební přehlídka proběhne ve slovenské metropoli již za týden, konkrétně v sobotu 5. října. Během jednoho dne vystoupí více než 40 slovenských i zahraničních kapel.

Videotip: Foals, mistři zvuků a zvratů

Foals letos premiérovali v Česku na Rock For People. O tom, že to byla s výborným novým albem premiéra obdobně velkolepá, se můžete přesvědčit z reportáží.

Black Sabbath vydají koncertní DVD

Fanoušci Black Sabbath si mohou ukrátit čekání na jejich prosincový koncert v pražské O2 Areně novým DVD, které bude obsahovat záznam vystoupení z 29. dubna a 1. května letošního roku, kdy kapela hrála v melbournské Rod Laver Areně.

Poslechněte si The 20/20 Experience 2 of 2 Justina Timberlakea

Pracovitý Justin Timberlake už za necelý týden vydá druhé pokračování svého letošního počinu. Na The 20/20 Experience 2 of 2 hostuje Jay Z a také kanadský rapper Drake, první singl Take Back The Night i s videoklipem měl premiéru už koncem července.

Editors - Formaldehyde

Pražský koncert Editors bude určitě jednou z nejzajímavějších událostí podzimní sezóny. Vyspělá kapela, která má na kontě čtyři studiové nahrávky k nám totiž přiveze aktuální desku The Weight Of Your Love.

Na showcaseovém festivalu Nouvelle Prague vystoupí američtí rappeři Dilated Peoples

Nedávno jsme vás informovali o novém showcaseovém festivalu Nouvelle Prague, který se uskuteční v dnech 1.- 2. listopadu v areálu pivovaru Staropramen. Festival bude mít pro každý den jednoho headlinera a nyní už známe jméno toho druhého. Budou to američtí rappeři Dilated People.

Mumford and Sons ohlašují pauzu

Jedna z nejpilnějších koncertních kapel se rozhodla „vybrat si dovolenou“. Mumford and Sons oznámili, že v blíže neohraničeném následujícím období si dají pauzu od veškerých aktivit týkajících se kapely. Tedy žádné nahrávání ani koncerty.

Vyjde druhý díl nahrávek Beatles živě na BBC

V roce 1994 vyšla první část souboru nahrávek, které Beatles natočili mezi lety 1962 a 1965 pro britskou rádiovou stanici BBC. Letos se chystá další část pojmenovaná On Air – Live At The BBC Volume 2.

Eminem - Berzerk

Marshall Mathers je zpátky. Vlasy má opět na peroxidovou blond a podle prvních ukázek se vrací kamsi ke kořenům. Ke svým kořenům. Album The Marshall Mathers LP II vycházející třináct let po „jedničce“ budeme moci poslouchat od 5. listopadu.

Videotip: Kanye West se spřáhl s Charlie Wilsonem

Jedna legenda vedle druhé, takto to vypadalo dříve tento týden u Jollse Holanda. Kanye West představil v rámci právě startujícího amerického týdne alespoň projednou na evropské půdě, zároveň s Charlie Wilsonem (ex-The Gap Band), šestkrát nominovaným na cenu Grammy.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.