Red Hot Chili Peppers uveřejnili k poslechu první singl

Pop-funkoví Red Hot Chili Peppers odhalili první singl z jejich desáté řadovky I’m With You, jejíž datum vydání je stanoven na 30. srpna. Skladbu The Adventures of Rain Dance Maggie si můžete poslechnout skrze účet rádiové stanice KROQ na webu Soundcloud.

Nové album Blink-182 ponese název Neighborhoods, poslechněte si první singl

Šestá řadovka pop-punkových Blink-182 dostala do vínku název Neigborhoods a na pultech obchodů by se měla objevit 27. září. Těmito informacemi potěšil fanoušky na sociální síti Google+ basák kapely Mark Hoppus.

Poslechněte si debut Ronnieho Vannucciho z The Killers

Bubeník americké pop-rockové kapely The Killers Ronnie Vannucci umístil na internet k poslechu svou debutovou desku Big Talk, tu si nyní můžete poslechnout prostřednictvím webu Soundcloud.

Videotip: Podívejte se na akustický set Iron & Wine

Folkový bard Sam Beam, známý pod jménem Iron & Wine přichází s novou epizodou ze seriálu 4AD Sessions, ve kterém interpreti zaznamenávají svá živá vystoupení ze studia.

Videotip: Podívejte se na spolupráci Interpolu a Davida Lynche

Post-punková kapela Interpol spojila své síly s uznávaným americkým režisérem Davidem Lynchem (Lost Highway, Sloní muž, Městečko Twin Peaks) při vzniku krátkometrážního počinu I Touch a Red Button Man.

Poslechněte si nové album The Horrors

Britští The Horrors, čerpající z post punku a shoegaze, mají na svědomí třetí řadové album. Nahráli ho ve svém vlastnoručně zbudovaném londýnském studiu, jmenuje se Skying a na pultech se objeví 11. července.

George Michael započne své nové turné v Praze

Britský zpěvák George Michael se vrací po třech letech znovu na scénu; 22. srpna se v pražské Státní opeře rozjede jeho nové turné s názvem Symphonica: The Orchestral Tour. V listopadu se pak představí v O2 Areně v Praze.

T-Mobile otvírá fond na podporu českých interpretů

Český telekomunikační operátor T-Mobile přichází s revolučním fondem, který by měl výrazně pomoci situaci na české hudební scéně. Projekt spočívá ve finanční podpoře interpretů - letos mezi ně bude rozdělen jeden milion korun.

V strahovském klubu 007 vystoupí indie rockoví Johnny Foreigner

V pražském klubu 007 Strahov se 10. května uskuteční koncert indie rockového tria Johnny Foreigner. Kapela bývá často porovnávána s legendárnímí Sonic Youth, či britskými Bloc Party.

Letošní Berlin festival nabídne Primal Scream, Suede či Mogwai

Druhý týden v září se v Berlíně uskuteční již sedmý ročník Berlin festivalu. Centrem dění bude letiště Templehof, letos se však festival rozroste i do ulic německé metropole a v jeho rámci bude možné zdarma navštívit na třicet klubů po celém městě.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.