Na brněnském Itch My Magion se v sobotu představí italští ZU

Dvě populární klubové párty Itch My Ha Ha Ha a Magion se nedávno spojily dohromady a díky kladnému přijetí se tuto sobotu uskuteční jejich druhé pokračování.

Smashing Pumpkins ohlásili nové album a několik dalších novinek

Smashing Pumpkins se letos připomenou s novým albem nesoucím název Oceania. Deska by měla obsahovat 9-11 písní a frontman Billy Corgan doufá, že již prvního září se album dostane na pulty obchodů.

Ve víděnské Areně zahrají sourozenci Angus & Julia Stone

Angus & Julia Stone poprvé zčeřili vody současného folku roku 2007. V současné době jsou na na celosvětovém turné a přestože se do jejich hledáčku Česká republika nedostala, 12. května bude možné jejich umění zhlédnout ve vídeňském klubu Arena.

Videotip: The National v novém klipu propagují film Win Win

Americká rocková formace The National si od vydání loňského alba High Violet stále nedopřává odpočinku; nedávno ohlásila několik dalších koncertních zastávek (včetně návštěvy ČR) a nyní přichází se zbrusu novým videoklipem.

Audiotip: Smashing Pumpkins představili devátou část Teargarden By Kaleidyscope

Americká alternativní legenda Smashing Pumpkins přichází po několika měsících klidu s další skladbou, která je součástí gigantického projektu Teargarden By Kaleidyscope.

Death From Above 1979 odehráli první koncert po únorovém ohlášení reunionu

Když se před pěti lety kanadské duo Death From Above 1979 rozhodlo kvůli narůstajícím rozporům v kapele oficiálně ukončit činnost, snad ani ti největší optimisté nepředpokládali, že se tahle dance-punková dvojka jednou zase sejde spolu.

Audiotip: The Kills představili další ochutnávku z Blood Pressure

Před více než měsícem jsme vás informovali o prvním singlu rockového dua The Kills, které se již počátkem dubna přiřítí se svým čtvrtým studiovým albem. Nyní si prostřednictvím jejich stránek můžete stáhnout nový kousek s názvem DNA.

Poslechnětě si novou desku The Strokes

Přesně za týden vychází dlouho očekávaná novinka The Strokes s názvem Angels. Kapely svá alba často dávají k poslechu ještě před oficiálním termínem vydání a ani tentokrát tomu není jinak.

Videotip: The National a jejich netradiční klip z politického prostředí

Před necelým rokem představilo seskupení The National album High Violet. Během uplynulé doby byla nahrávka podpořena klipy k písním Bloodbuzz Ohio a Terrible Love (živá verze), nyní přichází kapela s klipem dalším a to ke skladbě Conversation 16.

Audiotip: Explosions in the Sky se vrací na scénu s "třesoucíma se rukama"

Jak jsme nedávno uvedli, post-rockoví Explosion in the Sky se na konci dubna připomenou s novinkou Take Care, Take Care, Take Care. Čekání na album si nyní můžete zkrátit díky energickému singlu Trembling Hands.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.