Tribes – Dancehall

Třetí zveřejněná skladba z chystaného druhého alba Wish To Scream britské čtveřice Tribes, o němž jsme psali také v nejočekávanějších deskách letošního roku, se jmenuje Dancehall. Už víme pár dní, jak zní a teď je venku i nové video, které oslavuje různé podoby ženské krásy.  

CocoRosie - After the Afterlife

Dvě ženy, dva kníry a představení toho, jak vypadá život po životu po životě. Zamotané? A co teprve nový videoklip dvojice. Blesky, ohně, CocoRosie, bezkníraté ohňostroje, prolínání duhy a záplavy energie.

Bonobo - First Fires (ft. Grey Reverend)

Bonobo patří mezi "inteligentní" taneční muziku, která rozproudí letošní Colours of Ostrava. První snímek k letošnímu The North Borders je jak vynikajícím otvírákem a lákadlem k desce celé, tak i příjemně nostalgickou poutí za světlem a hudbou jako úplným emočním naplněním.

Hugh Laurie - Louisiana Blues

Nejslavnější zpívající doktor, tedy jeho představitel Hugh Laurie známý jako seriálový Dr. House, přijede koncertovat do Prahy. Tato zpráva včera oběhla český internet, tak si dnes jako Song dne dáme skladbu Louisiana Blues, která se objeví na jeho nové desce Didn't It Rain.

Imagine Dragons - It's Time

Pražský klub SaSaZu dnes večer uvítá americké Imagine Dragons. Songem dne je tedy jejich skladba It’s Time. Tato kapela má u nás zjevně již dostatek fanoušků, protože jejich koncert je zcela vyprodán.

My Bloody Valentine - Only Shallow

My Bloody Valentine nás v červnu potěší svou návštěvou, uvidíme je v klubovém prostředí pražského Divadla Archa. Komu jinému bychom tedy dnes měli dát prostor v Songu dne než právě jim.

Smashing Pumpkins - The Celestials

Smashing Pumpkins potěší letos své fanoušky svou přítomností hned na dvou nejbližších festivalech. V červenci máme možnost je vidět živě na slovenské Pohodě a začátkem srpna na polském OFFu. Dnes si pouštíme skladbu The Celestials z jejich loňské desky Oceania.

Astronautalis - The River, The Woods (studiová verze)

Astronautalis ještě živelněji? Jde to. Přesvědčit se můžete v čerstvě vydaném záznamu ze studia, kde amerického rappera doprovází kapela. S tou se ukázal také včera v Olomouci a svou nezastavitelnost předvede ještě Brnu (28. 4.) a Praze (1. 5.).

Hurts - Blind

Dnes si pouštíme nový videoklip k písni Blind od Hurts, který "proslul" nehodou, jež se stala právě při jeho natáčení zpěvákovi Theovi Hutchcraftovi. Málem totiž skutečně přišel o oko, protože se mu podařilo velmi nešikovně upadnout ze schodů a propíchnout si obličej o železnou bránu.

Frank Ocean - Lost

Vítáme jaro, vítáme takřka léto. Hvězda současného r'n'b, kontroverzní Frank Ocean, nabízí videoblog ze svého loňského léta a láká tak na to právě se otvírající. Snímek pochází z debutového channel ORANGE, které vypustil loni v červenci.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.