Vypsaná fiXa: Detaily

Přemýšlel jsem, zdali se při dnešní recenzi oprostit od skutečnosti, že jsem s touhle pardubickou partou prožil takřka celé mládí a mým nejoblíbenějším kouskem je zaprášené demíčko Lunapark.

Kasabian: Velociraptor!

Otevřít album zaduněním gongu? Vskutku velkolepé. Dámy a pánové, jsou tady Kasabian. Po dvou letech od vydání West Ryder Pauper Lunatic Asylum teď představují svou čtvrtou řadovou desku Velociraptor!.

Grouplove: Never Trust a Happy Song

Všeho moc škodí. Prázdniny u moře, kopce zmrzliny a nohy v písku, to je fajn na týden, možná čtrnáct dní, ale kdo by to vydržel dva měsíce? To platí i pro rozjuchaný, vyloženě letní indie rock.

The Horrors: Skying

Důsledně nedoporučuji těm, co ještě neznají The Horrors, aby si před poslechem alba Skying prohlíželi jakékoli promo fotky kapely. Poměrně snadno by se mohlo stát, že budou okamžitě odrazeni zjevem hudebníků.

Fleet Foxes: Helplessness Blues

Leckoho občas popadne touha uniknout spárům civilizace a techniky a zmizet někde v lese. S myšlenkami na Jacka Kerouaca podniknout cestu napříč Amerikou. Ovšem ne autem, ale pěšky.

The Vaccines - What Did You Expect From The Vaccines?

Londýnská indie-rocková čtverka The Vaccines přichází se svou prvotinou, v jejímž názvu nám pokládá otázku What Did You Expect From The Vaccines? Inu, díky již zveřejněným singlům získala kapela navzdory své krátké existenci tolik pozornosti

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.