Foto: Primal Scream + Antoines, Bratislava 19. 11. 13

Primal Scream prvýkrát vystúpili aj na Slovensku. V Bratislave v klube Loft odohrali takmer dvojhodinový koncert. Ako predkapela sa predstavila slovenská skupina Antoines.

Foto: Biffy Clyro + Dry The River, Bratislava, 15. 11. 13

Biffy Clyro sa v rámci svojho turné zastavili aj v Prahe, aj v Bratislave. Ako predkapelu si priviezli Dry The River. Prinášame vám fotoreport z ich bratislavského koncertu v klube MMC.

Foto: Jana Kirschner, Bratislava, 14. 11. 13

Jana Kirschner vyrazila na turné k novému albumu Moruša Biela. Prinášame fotoreport z bratislavského Ateliéru Babylon, kde predstavila tento výnimočný projekt spolu so štrnástimi hudobníkmi na jednom pódiu.

Foto: Orchestra of Spheres + High Wolf, Brno, 11. 11. 13

Kabinet MÚZ se skrze podivuhodné kouzelníky ponořil v čajovou odyseu s vesmírnou posádkou. Psychedelický zážitek bez podpůrných léků zabral na maximum. Tancovalo se jako o život.

Foto: Floex + Poppy Ackroyd + John Lemke, Brno, 4. 11. 13

Floex a jeho kumpáni (multiinstrumentalisti Poppy a John) z labelu Denovali míří do světa. Ještě před tím ovšem vždy roztomilý Tomáš Dvořák potěšil Kabinet Múz. Dle zpráv to byla jedna z posledních příležitostí vidět tento projekt živě. Čeká nás odmlka.

Foto: Submotion Orchestra + Soliloqui, Bratislava, 6. 11. 13

Submotion Orchestra sa v rámci svojho aktuálneho turné zastavili aj v Bratislave, v Ateliéri Babylon. Ako predkapela sa predstavila česká skupina Soliloqui.

Foto: 65daysofstatic + Sleepmakeswaves, Brno, 7. 10. 13

Fotogalerie z brněnské zastávky britských postrockerů 65dos. Na Flédě zahráli se Sleep Makes Waves, s nimiž poté v rámci turné zamířili také do pražské Roxy.

Foto: Waves Bratislava, 5. 10. 13

Nultý ročník showcaseového festivalu Waves Bratislava sa uskutočnil 5. októbra v siedmich bratislavských kluboch v centre mesta. Prinášame krátky fotoreport, ktorý zachytáva koncerty najmä zo Starej Tržnice a Ateliéru Babylon.

Foto: Fiordmoss + J, Brno, 1. 10. 13

Fiordmoss, údajně natrvalo schovaní v Berlíně, začínají hrát bez jakýchkoliv počítačů, čistě instrumentálně. Pár nových skladeb, na prstech jedné ruky. Tolik k novinkám, k albu, na které si údajně ještě nějakou dobu počkáme. Na spadnutí nic není.

Foto: Au Revoir Simone + Luno, Bratislava, 2. 10. 13

Americké dievčenské trio Au Revoir Simone odohralo dva koncerty, v Prahe a Bratislave. Za predkapelu si vybrali z vyše desiatich návrhov českú skupinu Luno. Prinášame vám fotoreport z ich bratislavského koncertu v KC Dunaj, kde Luno výnimočne doprevádzal na basgitaru Tuzex zo Sunshine.

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.