Vytisknout tuto stránku
Duben se ponese ve znamení bytových koncertů vážné hudby, staňte se i vy pořadatelem bostonglobe.com

Duben se ponese ve znamení bytových koncertů vážné hudby, staňte se i vy pořadatelem

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste zorganizovali bytový koncert, ale nenašli jste odvahu? Baví vás vážná hudba, ale škrobené koncerty v sále filharmonie pro vás nejsou to pravé? Zbystřete, protože v dubnu se rozjíždí zajímavý projekt s názvem Vážný zájem.

Autoři si kladou za cíl přiblížit vážnou hudbu publiku, vyvést ji z obvyklých koncertních prostor a zároveň přinést posluchačům díky ne úplně obvyklému důvodu setkávání nové zážitky a třeba i nové známosti. Koncerty budou probíhat během celého dubna.

Do projektu se můžete zaregistrovat jako muzikant, jako posluchač, ale také jako pořadatel. S organizací vám Vážný zájem hodně pomůže a nic nebrání tomu, abyste udělali koncert ve vašem malém obýváku a pozvali na něj třeba jen několik svých nejbližších. Pokud se vám myšlenka líbí, můžete ji taky finančně podpořit.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.