Vytisknout tuto stránku

Peha se vrací s novou zpěvačkou, ex-Peha Katarína Knechtová zase s novým albem

Peha Peha

Novou zpěvačkou populární kapely Peha se stala teprve šestnáctiletá Romana Hlobeňová, s jejím příchodem se kapela po letech probouzí ze spánku a chystá se znovu vyrazit na koncertní pódia. "Kluci si mě vlastně našli sami, když mě slyšeli zpívat ve finále loňského Košického zlatého pokladu," osvětluje svůj příchod do kapely mladá zpěvačka. Peha v současné době pracuje na svém novém albu, z něhož si můžete poslechnout krátkou ukázku ze singlu Minca.

Věci se dějí také kolem ex-zpěvačky této prešovské kapely, Kataríny Knechtové - ta se chystá v únoru vydat své nové album Tajomstvá. To se mělo podle původních plánů objevit na pultech již loni v listopadu, nicméně definitivní termín byl přesunut na příští měsíc. Album produkoval dlouholetý spolupracovník britských Depeche Mode Christian Eigner, avšak Knechtová popírá, že by nové skladby byly kapelou nějak výrazně ovlivněny. Album se možná dočká i své verze pro zahraniční trh: "Budu se ho snažit představit nejenom doma, takže je reálná možnost, že vyjde i v angličtině," říká zpěvačka.

Jako první singl byla vybrána skladba Zmier svetlo s tmou, která bude společně s klipem dostupná v následujících týdnech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.