Vytisknout tuto stránku

Maushaus. Fléda pořádá rave evropských rozměrů

Third Son Third Son

Brněnská Fléda po pandemii otevřela v novém. Nejen, že prošla rekonstrukcí prostorů, ale rozhodla se také víc zaměřit na taneční hudbu. Elektroniku objevoval klub už dříve s pravidelnou sérií Echoes, díky níž poznalo Brno počítačového mága Maxe Coopera známého pro svoje uhrančivé audiovizuální sety nebo německého producenta Siriusmo a jeho trip napříč hudebními žánry. Letos si ke dvacátým narozeninám nadělil vedle Echoes večer nabitý energií a atmosférou legendárních berlínských venues – Maushaus.

Party otevře Third Son, britský multiinstrumentalista a experimentátor, jehož nevšední sety objevují různé aspekty elektronické hudby od ambientu po breakbeat. Druhý live act obstará holandský producent Legowelt proslulý svým showmanstvím a láskou k syntezátorům. S DJ sety pak vystoupí Marcel Dettmann, rezidentní DJ berlínského Berghainu vycházející ve svých vystoupeních z industrialu, ale i post-punku nebo new-wave. K syrovým žánrům má blízko také francouzská producentka Louisahhh a večer uzavře další berlínské jméno, DJka a zakladatelka labelu Luminal rec, Black Lotus.

Díky přesunutí celé akce z původně oznámeného Pavilonu Morava na brněnském výstavišti přímo na Flédu přibyl na malé stage klubu také program, který představí současnou pražskou elektro-scénu – zahrají Exhausted Modern, Marie Pravda a Kuba'93.

Maushaus, Brno –  Fléda, 1. 10. 21

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.