Vytisknout tuto stránku
Tycho Tycho

Nepředvídatelné audiovizuální putování. Tycho se vrací do Prahy

Na Grammy nominovaná downtempová formace Tycho přijíždí s pátou desku Weather (2019). V Praze vystoupí na pozvání Fource v pražské Roxy 23. února 2020. Původně jednočlenný instrumentální projekt Scotta Hansena se postupem času proměnil na živé těleso, do kterého nově přibyla vokalistka Saint Sinner: „Od začátku příprav nové desky jsem věděl, že chci zapojit i ten nejorganičtější hudební nástroj – lidský hlas,” uvádí Hansen. Po vyprodaném koncertě před dvěma lety v MeetFactory se můžeme znovu těšit na nepředvídatelné audiovizuální putování.

Weather je mnohými způsoby vyvrcholení Tychovy celé kariéry. Každý dřívější kreativní krok vedl k tomuto cíli. Předešlých třináct let jsme mohli sledovat Tycha, jak se vyvíjí a z volno časového projektu grafického designera se stává úspěšná živá kapela, která objíždí celý svět.

Tycho, Praha – Roxy, 23. 2. 20

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.