Vytisknout tuto stránku

Roxy bude příští týden slavit s Liars a českou alternativou

Liars, foto Joe Dilworth Liarsfoto: Joe Dilworth

Pražský klub Roxy oslavuje dvaadvacáté narozeniny a na celý příští týden od 20. do 26. října připravil žánrově rozmanitý program s djskými sety, věhlasnými producenty elektronické hudby, koncerty kapel jako Liars či The Herbalizer a také zástupci české alternativy.

Garage-rock jak z doby kamenné, drsný art-punk, elektronika a těžký zvuk bicích, to vše jsou Liars. Hudba, na kterou nevíte jak tančit, ale strašně se vám chce,“ - takto pořadatelé zvou na koncert newyorských Liars, kteří vystoupí v Roxy v úterý 21. října. Předskakovat jim bude americký debutant v instrumentální elektronice Torn Hawk. Vstupenky seženete v obvyklých předprodejích za 530 korun plus poplatky.

Ve středu 22. října připravil klub jako narozeninový dárek přehlídku české alternativní hudby. Dárek, neboť to celé bude zadarmo, a podle slov pořadatelů je také účelem ukázat, že „prostory Roxy a NoD jedno jsou.“ Koncerty se budou konat nejen v klubu, ale i v galerii, kavárně a divadelním sále. Vystoupí celkem třináct českých kapel, mezi nimi WWW, Manon Meurt, Ventolin, Kalle nebo Wild Tides.

Týdenní program vedle hudby naplní i výstavy a divadelní představení.

BE 22, Praha – Roxy a NoD, 20. – 26. 10. 14

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.