Vytisknout tuto stránku

Meziprostor 2021. Setkávání bez hranic

Meziprostor 2021. Setkávání bez hranic foto: Meziprostor

Festival Meziprostor chce být místem pro setkávání všech bez rozdílů, je meziprostorem pro překračování hranic. „Tam, kde svoboda není jen prázdný pojem a kde náboženství, politikaření a masová kultura nenahrazují hledání pravdy, sociální spravedlnost a umění,“ hlásí jejich manifest.

Akce, která proběhne v polovině července ve Skalákově mlýně, propojí nejen návštěvníky, ale také všechny úhly kultury. V programu lze najít diskuzi o digitalizaci přírody, workshopy a dílny na různá témata, přednášky, výstavy a ze všeho nejvíc bude hudby. Podle zatím oznámeného line-upu budou ostatní aktivity doprovázet hlavně projekty tvrdších stylů a neokoukaných jmen.

Představí se žánrově ušpinění, popoví i psychedeličtí pankáči Chorobopop, post-punk DIIST, noise-rockoví Triyoda nebo punkový písničkář Fany Fanés. Jediným ohlášeným zahraničním jménem jsou hardcoroví Park+Riot z Lipska. Aktuální kompletní program je k dispozici na stránkách festivalu.

Meziprostor, Skalákův mlýn (Meziříčko), 15.–18. 7. 21

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.