Vytisknout tuto stránku

Osvícený hyperpop. Sega Bodega poprvé v Praze i Brně

Osvícený hyperpop. Sega Bodega poprvé v Praze i Brně

Původem irský elektronický producent Sega Bodega míří do Česka. Nejdříve představí svou novou tvorbu 11. května na brněnské Flédě, o dva dny později pak vystoupí v pražském klubu Fuchs2, v obou městech půjde o živou premiéru.

Eklektický multimediální tvůrce je zástupcem tzv. hyperpopové vlny, na nejnovější desce Romeo spolupracoval s Arcou, producentem Blood Orange nebo Charlotte Gainsbourg.

Vlastním jménem Salvador Navarrete, se ve svém průlomovém debutu Salvador (2020) vyrovnával s psychickými problémy a alkoholismem. Aktuální nahrávka Romeo popisuje umělcův fiktivní vztah s mýtickou entitou Luci, která je tvořena jen světlem. „Jednotlivé skladby imaginativní formou dokumentují vzestupy a pády milostného vztahu v jeho rané fázi,“ dodávají z Flédy.

V Praze Bodegu doprovodí nekompromisní rapperka Arleta, s níž jsme koncem loňského roku vydali obsáhlý rozhovor, a v Brně pražský producent, zvukový designer a spoluzakladatel labelu Unizone s projektem Ancestral Vision.

Sega Bodega + Ancestral Vision, Brno – Fléda, 11. 5. 22
Sega Bodega + Arleta, Praha – Fuchs2, 13. 5. 22 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.