Vytisknout tuto stránku

The Flaming Lips nahrávají s Ke$hou

The Flaming Lips The Flaming Lips

Oklahomští neo-psychedelici a milovníci hudebního experimentu, megalomanství a pestrobarevnosti The Flaming Lips zřejmě překypují tvůrčími nápady. Sotva vydali před pár dny svou novou desku The Terror, už oznamují, že jsou zpět ve studiu. Společnost jim v něm dělá zpěvačka a rapperka Ke$ha.

The Flaming Lips očividně rádi spolupracují s různými hosty. Důkazem budiž jejich loňská deska The Flaming Lips and Heady Fwends, na níž držitelé Grammy nahráli skladby třeba s Bon Iver, Tame Impala, Nickem Cavem, Yoko Ono či právě Ke$hou (níže si můžete poslechnout jejich společný song 2012 (You Must Be Upgraded)). Spolupráce s Ke$hou se nejspíš osvědčila a The Flaming Lips se s ní tak rozhodli nahrát celou desku. Bude se jmenovat Lip$ha.

Je zábavná, je skromná. Je rebelka. Je všechno. Je úžasná,“ nešetří na nekompromisní zpěvačku chválou výstřední frontman The Flaming Lips, Wayne Coyne.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.