The Flaming Lips vzdávají hold albu Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club

The Flaming Lips - With a Litlle Help From My Fwends The Flaming Lips - With a Litlle Help From My Fwends

O The Flaming Lips je známo, že rádi spolupracují s různými kapelami a umělci, a také hrají skladby jiných, výjimkou nebude ani připravovaný tribut slavnému beatlesáckému albu Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club. Už dříve pronikla na youtube coververze písně Lucy in The Sky With Diamonds, kterou předvedli živě v Manchestru spolu s Miley Cyrus a nyní je potvrzeno, že si na zmíněném albu tato popová hvězda zazpívá závěrečnou skladbu A Day In The Life.

Na desce pojmenované příznačně With a Litlle Help From My Fwends, která bude obsahovat kompletně celé album Sgt. Pepper jsou jako další hosté oznámeni například MGMT, My Morning Jacket, J Mascis, Tegan and Sara, Moby nebo Autumn Defense, boční projekt Johna Stirrata, basáka kapely Wilco.

Výtěžek z prodeje nahrávky připadne organizaci Bella Foundation, která ve městě Oklahoma finančně pomáhá chovatelům zvířat s náklady na veterinární péči.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.