Vytisknout tuto stránku

Poslechněte si: Jack White chystá sólovou desku a streamuje první singl

Jack White Jack White

Hudební chameleón Jack White, který dosud spolupracoval s celou řadou kapel a umělců, se rozhodl vydat sólovou desku. Album pojmenované Blunderness můžeme očekávat již kolem 23. dubna.

V únoru oficiálně vyjde první singl Love Interruption, který je duetem Jacka Whita a nashvillské zpěvačky Ruby Amanfu. Skladbu si můžete poslechnout již nyní, v oficiálním vydání singlu k ní bude navíc přibalená píseň Machine Gun Silhouette jako b strana. Jackovu novou desku bude distribuovat jeho vlastní label Third Man Records.

Sólové album vzniklo podle slov jeho autora úplnou náhodou. Jack měl zamluvené studio v Nashville pro nahrávání s umělcem, který se nakonec nedostavil, a tak využil ušetřeného času a volného studia k natočení několika vlastních skladeb. Zajímavostí je také to, že oznámení sólové desky přišlo téměř přesně rok poté, co se rozpadli White Stripes, Jackova dosud nejznámější kapela.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.