Vytisknout tuto stránku

The xx přijedou dvakrát. Dorazí na Colours of Ostrava

The xx The xx

Od komorního prostředí Sedmičky přes Lucernu až k prknům Colours of Ostrava. Tak zní pouť The xx, pouť tří snílků, kteří představí českému publiku svou aktuální desku Coexist. Letos rovnou dvakrát „Ano, je to tu!“ ohlašují nadšeně organizátoři další úlovek. „Své podmanivé snivé skladby nad areálem Dolních Vítkovic letos rozprostře jedna z nejvýznamnějších indie kapel současnosti, držitelé Mercury Prize - britské trio The xx.“ Letos se v Česku kapela představí rovnou dvakrát, a to v květnu šestnáctého pražské Lucerně (vstupné vyjde v předprodejích na 720 Kč), ke konci července pak ostravským Vítkovicím.

Vstupenky za 1650 Kč jsou k dostání do konce března v předprodejní síti Ticketpro, v e-shopu na stránkách festivalu nebo v kamenné prodejně Oriental v Ostravě. Prodávají se už také místa v kempu a parkování. Stanové městečko bude v areálu Slezskoostravského hradu, a pokud se naplní, pak v areálu Landek parku.

Kromě The xx dorazí do Ostravy i jejich krajan, multiinstrumentalista Simon Green alias Bonobo. Ten v těchto dnech vydává svou aktuální desku North Borders, kterou kromě slovenské Pohody představí naživo i na Colours of Ostrava.

Colours of Ostrava, Ostrava – Dolní oblast Vítkovice, 18. – 21. 7. 13

The xx, Praha - Lucerna, 16. 5. 13

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.