Vytisknout tuto stránku
Schwarzprior Schwarzprior Libor Galia

Výtržníci z Youtube dovádí v novém klipu Schwarzprior

„Čím víc vás tímhle nasereme, tím budeme spokojenější.“ Okay, jak je libo. Pokud sem tam zabloudíte na Youtube, tak vám kanál TvTwixx asi nemusíme dlouze představovat. Petarda v autobusu, batoh na kolejích, mezi poslední výstřelky se řadí například i neoprávněné vniknutí do cizího domu. Chcete-li popularitu snadno a rychle, robte bordel a nezapomeňte se u toho natáčet.

Proto se Schwarzprior rozhodli pro jinou formu videoklipu, než je obvyklé. Jak sami říkají, nasnímané krajinky a upravené obličeje nastylovaných členů kapely je všude plno. Chtělo to něco nového. Hm, jasně, banda deviantních maniaků, to bude ono!  

Díla k písni Radio Dark Side se chopil Ondřej Novák. Mistr střihu, který neodejde od práce, pokud není vyšperkovaná do posledního detailu, a stejně z ní nakonec není odvařený pro její „průměrnost“. Nutno však říct, že tato čtyřminutová sonda do života současných hvězdiček sociálních sítí a idolů nejednoho puberťáka, je v kombinaci s dynamickou hudbou Schwarzprior skutečnou peckou a nejednou jsem při psaní mačkala zatočenou šipku. Ostatně jak sám říká Danny, hlavní ksicht Twixxáků „Je to fakt randál.“

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.