Vytisknout tuto stránku

Grateful Dead & John Oswald – Grayfolded

V pátek 25. června se uskuteční v Brně tematický večer Plugged v rámci festivalu Expozice nové hudby.  Vystoupí francouzský hudebník a výtvarník eRikm, mysteriózní umělec John Oswald a Ink Midget.

Kanaďan Oswald plundruje historii populární i nepopulární hudby a na Expozici se objeví ve své virtuální podobě. Publikum poprvé uslyší jeho dílo Shards from the Rascali Klepitoire, které využívá elektronického přenosu a transformuje již existující partitury do nových. Ink Midget přijede s performancí Tárrega Overdose založené na předělávkách skladeb Francisca Tárregy, v níž zkoumá paradox extrémní pohody vytvořené tyranem. Více o programu letošní týdenní přehlídky soudobé a experimentální hudby čtěte v naší pozvánce.

Máme pro vás soutěž o 2 x 2 vstupy na páteční koncert 25. 6. s eRikm, Johnem Oswaldem a Ink Midgetem. Odpověď na otázku „Kdo byl předchůdcem současného dramaturga Expozice nové hudby Daniela Mateje?“ posílejte do čtvrtka 24. 6. do 20:00 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Výherci dáme vědět do pátečního rána.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.