Vytisknout tuto stránku
Houpací koně - Desire City Houpací koně - Desire City

Ostře sledované songy: Houpací koně - Desire City

Ústecká formace kolem Jiřího Imlaufa právě finišuje první část svého turné k nové řadovce Everest. Sedmého a čtrnáctého prosince ji budou uzavírat dva křty, první proběhne za společnosti kapel Please the Trees a Wild Tides v Malostranské besedě, ten druhý pak doma v Mumii.

Dnešní song ale nepochází ze zmiňované novinky, Koně jej totiž vydali už počátkem roku na splitu se spřátelenými Please the Trees. A na novou desku jistě navnadil. Slýchám i názory, že se jedná o nejsilnější skladbu, kterou kdy kapela napsala. Nejhitovější. Některé asi napadá, z jakého důvodu tedy neskončila jako singl na albu, proč byla použita pro účely pouhého splitka. Také jsem o tom chvíli přemýšlel, nicméně, je to právě Desire City se svým pozoruhodným klipem, které mne v konečném výsledku přitáhlo k nynějšímu Everestu. Ať už se jednalo o vědomý či neúmyslný tah, alespoň v mém případě zafungoval skvěle.

Ostře sledované songy k vám posíláme každé pondělí v podvečer na našem facebookovém profilu.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.