Vytisknout tuto stránku

Creepy Teepee ohlašuje první jména edice 2k14, zazáří Julia Holter

Kutnohorské Creepy Teepee letos vstoupí do svého pátého pokračování. Šestý ročník alternativního festivalu na severu republiky s úderem prvního máje ohlásil první kapely a další mají brzo přibýt. Také letos se kultovní událost odehraje v areálu bývalé pivnice, kde se během tří dnů na prostoru jedné stage návštěvníci seznámí s čerstvou světovou produkcí. V tanci se bude pokračovat dlouho do noci během tradičních afterparties.

Vůbec poprvé se u nás ukáže obroditelka písničkářství Julia Holter (foto), z jejíž loňské trojky Loud City Song jsme vybrali jednu skladbu do zástupu loňského best of žebříčku, anebo Heavenly Beat (ex-Beach Fossils), intimní a světu otevřený pop o dvou plnohodnotných deskách. Mezi méně známá, zatím potvrzená jména dále patří Police des Moeurs (synthpop), Astral Gunk (garagefunk) anebo z českých luhů Gagarin (elektropop). Creepy Teepee, za jehož kvality ručí mimo jiné výtvarné uskupení A.M.180, proběhne během 11.–13. července. Vstupenky jsou v současnosti k mání za 885 Kč.

Creepy Teepee, Kutná Hora – Areál bývalé pivnice, 11.–13. 7. 14

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.