Vytisknout tuto stránku

Pixies v Praze. A nová skladba k tomu

Pixies se vrací na koncertní pódia. Bez Kim Deal. S novou skladbou po devíti letech. Čtvrtá zastávka: Praha. 10. října 2013. Tak by šlo zkrátit jednu z nejzajímavějších zpráv pro nadcházející klubovou sezónu.

Pixies se vrací na koncertní pódia. Bez Kim Deal. S novou skladbou po devíti letech. Čtvrtá zastávka: Praha. 10. října 2013. Tak by šlo zkrátit jednu z nejzajímavějších zpráv pro nadcházející klubovou sezónu. Dnes již legendární kapela se v Česku zastaví po šesti letech od vyprodané a pověstné zastávky v pražské Akropoli.

Kapela se sejde ve složení Black Francis - kytara/zpěv, Joey Santiago - kytary/doprovodný zpěv a David Lovering - bicí/doprovodný zpěv, basovou kytaru tentokrát zastoupí Kim Shattuck. Pixies představí úplně nové pódium a produkci.

Kromě písniček, které mají všichni nejradši, zahrajeme věci, které jsme nehráli celou věčnost, nebo takové, které jsme naživo nehráli nikdy,“ řekl Black Francis, sólově znám jako Frank Black. „Písničky jako Brick is Red, Havalina, Tony's Theme a Sad Punk. Nazkoušeli jsme asi 80 skladeb, takže budeme moci měnit setlist na poslední minutu, když budeme mít chuť. Moc se na tohle turné všichni těšíme.“ Své místo jistě dostane také Bagboy, která zároveň obdržela i videoklip.

Lístky vyjdou na 900 Kč (bez poplatků).

Pixies, Praha - Lucerna - Velký sál, 10. 10. 13

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.