Marilyn Manson zavítá do pražské Lucerny

Marilyn Manson Marilyn Manson

Kontroverzní osobnost industriálního rocku, zpěvák Marilyn Manson, se již po několikáté vrací se svou kapelou do Prahy. Dva roky od poslední zastávky v rámci turné k desce Born Villain opět zavítá do velkého sálu pražské Lucerny, kde vystoupí 12. srpna.

S příslibem prací na nové, „filmově znějící“ nahrávce, a tedy vidinou nových, doposud neslyšených písní pro živou prezentaci, a vědomím, že kontroverzní vystupování vystřídal důraz na kvalitní a promyšlenou práci s muzikou, můžete pro vstupenky vyrazit 28. února, kdy začíná oficiální předprodej.

Lístky vás vyjdou na 900 Kč + poplatky a pořídíte si je v klasických předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal.

Pro zajímavost uveďme, že Marilyn Manson se vedle muziky chystá naplno rozjet také svou filmovou kariéru. Po dílčích rolích v seriálu Californication či snímku Wrong Cops nyní finišuje téměř devítileté přípravné práce na filmu Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll, k němuž Manson píše jednak scénář, jednak si v něm zahraje i roli titulního hrdiny.

Marilyn Manson, Praha – Lucerna - velký sál, 12. 8. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.