Dee Dee Bridgewater ruší svůj jarní koncert v Praze | aktualizováno 30. 1. 15

Dee Dee Bridgewater Dee Dee Bridgewater

Koncert Dee Dee Bridgewater, který se měl uskutečnit 7. dubna 2015 byl z technických důvodů zrušen. Vstupenky je možné vrátit na pobočkách předprodejní sítě Ticketpro v místě zakoupení. V případě nákupu e-ticketu stačí poslat e-mailem číslo objednávky a číslo účtu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Americká jazzová zpěvačka a držitelka tří cen Grammy Dee Dee Bridgewater v neděli 23. listopadu ve Velkém sále pražské Lucerny nevystoupí. Koncert se totiž přesouvá na jaro příštího roku, novým termínem je 7. duben. Důvod odkladu neznáme, ale zpěvačka slibuje nový program. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Dee Dee Bridgewater u nás vystupovala naposledy hned dvakrát v roce 2011, poprvé v rámci Jarního gala pro Struny podzimu, poté se vrátila ještě v září do Státní opery.

Dee Dee Bridgewater, Praha – Lucerna – Velký sál, 7. 4. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.