Joss Stone vystoupí v červenci v Praze

Pop soulová zpěvačka Joss Stone se po pauze vrací k živému hraní a její ambice ohledně koncertování nejsou vůbec malé. Během dvou a půl let má v plánu navštívit každou zemi na světě. Zdali se jí to skutečně podaří je možná předčasné odhadovat, co je ale nyní potvrzeno černé na bílém od agentury D Smack U, je její vystoupení ve Velkém sále pražské Lucerny, kam zavítá 23. července.

Joss Stone začala zpívat už jako teenagerka, v šestnácti letech vydala úspěšný debut. Její následující deska Mind, Body & Soul se stala multiplatinovou a Joss s ní dosáhla na vrchol britského žebříčku jakožto nejmladší britská zpěvačka, které se to podařilo. Nominace na Grammy na sebe nenechaly dlouho čekat. V poslední době se věnovala projektu SuperHeavy, tedy superskupině, ve které zpívala po boku Micka Jaggera, Davea Stewarta a Damiena Marleyho.

Vstupenky na její pražský koncert v ceně 740 korun plus poplatky budou k dispozici od 27. března v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Joss Stone, Praha – Lucerna – Velký sál, 23. 7. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.