Vytisknout tuto stránku

Please the Trees mají nový klip a vyjíždí na česko-polské turné

Na domácí scéně unikátní čtveřice Please the Trees vydala před třemi měsíci nové album A Forest Affair. Svou novinku, velice kladně přijatou posluchači a kritikou, teď představí na několika koncertech po celé republice, ale také v sousedním Polsku.

Na domácí scéně unikátní čtveřice Please the Trees vydala před třemi měsíci nové album A Forest Affair. Svou novinku, velice kladně přijatou posluchači a kritikou, teď představí na několika koncertech po celé republice, ale také v sousedním Polsku. V Praze, Brně, Olomouci a osmi polských městech (detailní info najdete na facebooku) kapele předskočí britský písničkář Ali Warren.

V Břeclavi a Uherském Hradišti s Please the Trees vystoupí domácí experimentálně-rockoví Safety First. Šestnáctého února pak v Ústí nad Labem zahrají Please the Trees s kapelou Houpací koně a pokřtí společný vinyl.

Alternativně rockový kvartet také nedávno představil retro videoklip ke skladbě She Made Love to the Moon. Podívejte se na něj.

Please the Trees na turné

22/01 Praha, Palác Akropolis

23/01 Brno, Kabinet múz

24/01 Olomouc, Jazz Tibet Club

02/02 Jeseník, Blue-s Club

08/02 Břeclav, Piksla

09/02 Uherské Hradiště, klub Mír

15/02 Kladno, Auto Da Fé

16/02 Ústí nad Labem, Experimentální prostor Mumie

Nejnovější od autora: Helena Pazdiorová

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.