Žižkovské Atrium otevřelo letní hudební scénu

Žižkovské Atrium otevřelo letní hudební scénu

Kousek od Žižkovské věže a Olšanského náměstí se skrývá pražské kulturní centrum Atrium na Žižkově. Ve zrekonstruovaném barokním kostele, který už neslouží svému původnímu účelu, se pořádají koncerty vážné hudby i jazzu, součástí je také galerie a komunitní zahrada. Od července se tu otevřela letní scéna Žižkovské letovisko, která nabídne každý týden jeden koncert. Na 15. července je plánováno vystoupení Never Sol a následovat bude lo-fi indie pětice Tamara (22.7.).

Přehlídku mladých hudebnic a písničkářek završí 5. srpna Amelie Siba se svým pokojíčkovým popem. Na dalších koncertech žižkovské scény se objeví nevšední country kapela Dingo (10. 8.), duo Beautiful Strings (14. 7.), které spojuje harfu s houslemi a v repertoáru má známé melodie populární klasické hudby, a léto završí 25. srpna post-rockoví Please The Trees. Hudební zážitky je možné doplnit návštěvou galerie, kde právě probíhá Interaktivní výstavní projekt Zachraň jídlo. Aktuální informace k programu nejdete na facebookové stránce Atria. 

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.