Vytisknout tuto stránku

Pohoda zve do Slovenského rozhlasu, zahrají East India Youth či Bez ladu a skladu. Vstupné volné

Program tradiční akce festivalu Bažant Pohoda a Rádia_FM se letos odehraje 20. května. V budově rozhlasu vystoupí britský zpěvák East India Youth, Bez ladu a skladu s Michalem Kaščákem, Midi Lidi, Para, Vec & Škrupo.

Dominantou akce bude vystoupení East India Youth, jehož debut mladému Britovi vynesl nominaci na Mercury Prize. „Jeho hudba na pomedzí elektroniky, ambientu a krautrocku si okamžite získala poslucháčov i kritikov,“ uvádí z Bratislavy. „V apríli mu vyšiel druhý album Culture of Volume.

Už tak bohatá událost navíc nabídne možnost zúčastnit se fotbalového turnaje a turnaje ve stolním fotbale. Na místě bude obligátně přítomen Pohoda shop se vstupenkami na devatenáctý ročník tradičního festivalu.

V případě příznivého počasí se navíc akce přesune na terasu, která bude omezená jedině svou velikostí. Vstupné totiž bude zdarma.

Bažant Pohoda Deň_FM, Bratislava - Slovenský rozhlas, 20. 5. 15

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.