Vytisknout tuto stránku
Chee Chaak Chee Chaak

Chee Chaak počtvrté, rachot čeká Ostravu už tento víkend

Ojedinělý ostravský festival Chee Chaak tento rok vsadil především na české kapely, v průvodní zprávě se píše o ročníku „ve znamení kapel osvědčených časem a přátelstvím“. Půjde tak o spoustu hlasité hudby, o vyvážený mix kytarových zážitků (Or, Pacino, Microvomit, Červen), elektroniky (Jakub Adamec, Ghettoblaster, Marius Konvoj), ale i zahraniční lahůdky (Robotra, Colored Moth, Vyk Non). 

Hudební část festivalu letos bude poprvé probíhat kompletně venku. Stany bude možné postavit na zeleném plácku minutku od areálu, chybět nebude veganské jídlo a zásobený bar, v rámci doprovodného programu proběhne tradiční turnaj ve Flunky ballu a návštěvníky čeká opět i tombola. Jako afterparty v pátek přijede Marius Konvoj se svým karaoke. Texty doporučujeme našprtat nejen od Mariuse! V sobotu se pak od druhé odpolední budou v Kině Cineport promítat dva béčkové bijáky, a to Birdemic: Shock and Terror a The Greasy Strangler (Mastnej škrtič).

Line-up se smrskl na jednu stage, ale na oba dva dny jsou připravené tradiční battle stage, na kterých se od desíti večer bude soupeřit o přízeň poslouchačů. Utkají se mezi sebou 3onany boys vs. 7minut strachu a Vole vs. Apolita. „Chee Chaak je vytrvalý. Chee Chaak stmeluje. Chee Chaak na tobě nechce vydělat. Chee Chaak se vymezuje proti všem nešvarům a trendům v současném Češství. Chee Chaak má na baru levný rum. Chee Chaak má battle stage,” halasí Zuzana Šrámková, která se tento rok stará o většinu organizačních záležitostí okolo festivalu. „Chee Chaak uctívá a zbožňuje všechny, kteří chodí na koncerty, podporují akce, které děláme, a jsou uvědomělí natolik, že se nebojí přispět peníze, které si kapely zaslouží.“ Zbylé informace nabízí stránky festivalu.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.