Aran Epochal Aran Epochal Ondřej Komárek

Aran Epochal vydá ke konci srpna druhé album, k poslechu jeden track

Patřičně to shrnula Vinyla, když uvedla, že na jaře vyšlo u Silver Rocket album Jaro od Or, v létě další od Leto a na sklonku prázdnin přijde Konec srpna od Arana Epochala. Stříbrná raketa má dobrou sezónu. Ruku k dílu dali na novém albu Arana Epochala opět Tahle doba, tedy uskupení, které jej doprovázelo již na debutu Doba bronzová.

„Protože to jsme my - velmoc žehu,”  říká Aran u příležitosti ohlášení alba a první ukázky. „Všechno to pálíme jak starý pohani…”  Tuhle hudbu zastupuje dlouhý a výjimečně slibný výčet jmen: Orel (Planety, TNZVRBT), Yoz (OTK, Gurun Gurun), Záclona (Planety, Laundered Syrup), Tim Remis, Palma (Leto), James P Honey (Buriers), Bene (Modré hory), Tim Remis a Štěpán Adámek. Druhé album Konec srpna vyjde takřka po dvou letech od debutu. 

Zároveň Silver Rocket ohlásili svou tradiční oslavu léta, letos pod vlajkou benefice pro šumavskou divočinu, která se odehraje obligátně až po vydání Aranova alba, tedy: první zářijový víkend, ještě v hájemství prázdnin. Ve Frantolech u Prachatic vedle něj vystoupí ještě Leto, Or, Lyssa, Nuly, Horní tok, Kiss Me Kojak a Walden

Silver Rocket Summer Šumava, Frantoly u Prachatic – U Parádů, 1.–2. 9. 17

 

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.