Vytisknout tuto stránku
Premiéra: Sonja Vectomov – Unusual Dual EP

Premiéra: Sonja Vectomov – Unusual Dual EP

Aurikulární architektura. Syntetizátorové vlnobití s občasnou instrumentací klasické hudby. Takto charakterizuje svou novou tvorbu Sonja Vectomov, česká renesanční hudebnice s finskými krvinkami. Její debutovou desku Lamprophrenia jsme vám představili v premiéře v září loňského roku. Nyní premiérově uvádíme i její čtyřskladbové EP Unusual Dual.

Sonje Vectomov zůstává jistá překvapivá nevyzpytatelnost, tentokrát mnohem více ukotvená v osmdesátkových synťákových melodiích a poněkud sevřenějších melodických strukturách. Přibývá též jakýsi naléhavější aspekt, typická hravost vede dialog s mrazivější, temnější stránkou. Trocha vesmírna, trocha sci-fi, beatové repetice, ozvěny. Představení postupné evoluce držené stále v mantinelech zajímavého electropopu.

Milovníci kazetového revivalu si mohou limitovanou edici Unusual Dual na MC objednávat na stránkách labelu Uneventful records.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.