Hope Astronaut Hope Astronaut Zdeněk Vévoda

Premiéra: Hope Astronaut – Feel This Way

Cesty jsou někdy nevyzpytatelné. Své o tom ví olomoucká folk-rocková formace Hope Astronaut, jejíž připravovaná deska Balance in the Heights nakonec na světlo světa putuje déle, než se původně očekávalo. Nyní je však již hotovo a nahrávka, která vznikala pod producentským dohledem Tomáše Neuwertha, vyjde v polovině května. Skupina ji pokřtí 26. května v domovském Jazz Tibet Clubu. Známy jsou doposud dvě vlaštovky. Tu první – Colour – jsme vám v premiéře představili vloni. Tu druhou – singl Feel This Way – v premiéře nabízíme nyní.

Singl s charakteristikou posmutnělostí i tradičním popovějším refrénem přichází rovnou s černobílým videoklipem z dílny filmaře Zdeňka Vévody. „Pořád někam cestujeme. Někdy proto, že hledáme správnou cestu,” uvedl ke klipu frontman kapely Tomáš Krejčiřík. „V klipu jsme zachytili naše kroky k tomu, abychom si společně zahráli skladbu, která je o občasném pochybování o životním směřování.“ 

Hope Astronaut dosud vydali dvě desky – Songs for Mirrors (2011) a Someone’s Missing (2013). Balance in the Heights vyjde stejně jako předchozí album pod hlavičkou Indies MG.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.