Hope Astronaut Hope Astronaut Zdeněk Vévoda

Premiéra: Hope Astronaut – Feel This Way

Cesty jsou někdy nevyzpytatelné. Své o tom ví olomoucká folk-rocková formace Hope Astronaut, jejíž připravovaná deska Balance in the Heights nakonec na světlo světa putuje déle, než se původně očekávalo. Nyní je však již hotovo a nahrávka, která vznikala pod producentským dohledem Tomáše Neuwertha, vyjde v polovině května. Skupina ji pokřtí 26. května v domovském Jazz Tibet Clubu. Známy jsou doposud dvě vlaštovky. Tu první – Colour – jsme vám v premiéře představili vloni. Tu druhou – singl Feel This Way – v premiéře nabízíme nyní.

Singl s charakteristikou posmutnělostí i tradičním popovějším refrénem přichází rovnou s černobílým videoklipem z dílny filmaře Zdeňka Vévody. „Pořád někam cestujeme. Někdy proto, že hledáme správnou cestu,” uvedl ke klipu frontman kapely Tomáš Krejčiřík. „V klipu jsme zachytili naše kroky k tomu, abychom si společně zahráli skladbu, která je o občasném pochybování o životním směřování.“ 

Hope Astronaut dosud vydali dvě desky – Songs for Mirrors (2011) a Someone’s Missing (2013). Balance in the Heights vyjde stejně jako předchozí album pod hlavičkou Indies MG.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.