Vytisknout tuto stránku

Föllakzoid – Pulsar

Vivat Moody Moon Noize klepe na dveře a Živá vila před tím na poslední chvíli oznamuje koncert, který Prachatice ještě nezažily. „Zjistil jsem, že Föllakzoid mají mezi koncertem ve Varšavě a Linci pár dní volna, tak jsem jim zkusil napsat, zda by nezahráli v Prachaticích a vyšlo to. Pomohl i jejich řidič dodávky Martin Herák, který občas jezdí na koncerty s naší kapelou,“ popisuje pro Deník za pořadatele Libor Staněk (Sýček), jak ke koncertu došlo. „Na vilu do Prachatic přivezeme nejvíc kraut kapelu současnosti. Když jsme se Sýčkem začínali, tak to byla kapela, kterou jsme milovali ze všech nejvíc. Jo a je legrace vidět Prachatice vedle Paříže, Berlína, Liverpoolu, Varšavy, Londýna, Glasgow atd. Jak od Járy Cimrmana,” dodává.

Aktualizace 16. 7.: Koncert byl zrušen kvůli rozhodnutí pořadatelů festivalu Fluff, kde kapela vystupuje 28. 7., kteří se „cítili být touto akcí ohroženi”.

Zrušeno: Föllakzoid, Prachatice – Kralova vila, 21. 7. 22

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.