±0 vydávají nový singl načichlý atmosférou Letné, březen přinese debut a koncerty

±0 ±0 Adam Kössler

Za nedlouhou dobu své existence už liberecko-pražská kytarovka ±0 dokázala zlomit mnoho srdcí. Láska k nim byla bolestná taky kvůli tomu, že si jejich hudbu nebylo skoro kde poslechnout, dosud muselo nadšencům stačit dvoupísňové EP. Teď konečně přichází čtveřice s debutovým albem. Nahrávalo se a mixovalo u Tomáše Neuwertha, takže lze očekávat, že půjde o hodně vybroušený kousek.

První ochutnávkou je singl Letná, tedy tři a půl minuty koncentrovaných městských dojmů a pocitů. Ačkoli to minutu a pětatřicet sekund vypadá, že to bude instrumentálka, nakonec přece jen dostane prostor – pro ±0 tolik typická – minimalistická, ale úderná melancholická poezie.

Deska vyjde 14. března (mimo jiné i jako příloha k FullMoonu – ovšem pouze pro předplatitele). Naplánovány jsou zatím dva koncerty, kde kapela debut pokřtí. Společně s ±0  si zahrají 15. března v Brně a 16. března v Praze taky ROLE.

±0 + ROLE, Brno – Kabinet múz, 15. 3. 17
±0 + ROLE, Praha – Klub FAMU, 16. 3. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.