Americká formace Warpaint zavítá v červenci do Prahy

Americká rocková skupina Warpaint se v rámci projektu Other Music představí desátého července v pražské Akropoli. Kalifornská kapela tvořena výhradně ženským elementem má na kontě doposud dva počiny, dva a půl roku staré épéčko Exquisite Corpse a dlouhohrající desku z roku 2010 nesoucí název The Fool.

Počátky skupiny se datují k roku 2004, kdy se kamarádky Emily Kokal a Theresa Wayman vrhly na hudební spolupráci. Než vykrystalizovala současná čtveřice, mihl se v kapele na postu bicích Josh Klinghoffer, nynější kytarista Red Hot Chili Peppers. Spojitost s Redhoty se váže i k jejich prvnímu EP, které tehdy pomáhal produkovat kytarista John Frusciante.

Warpaint bude tři dny před pražským koncertem možno vidět také na slovenském festivalu Pohoda. Vstupenky na pražský koncert jsou k zakoupení v síti Ticketpro za cenu 400 Kč na stání či za 450 Kč na sezení (+ poplatky).

Warpaint, Praha - Palác Akropolis - 10. 7. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.