Barevný podzim v režii Respect Plus: Raza Khan, Ebo Taylor & Afrobeat Academy či Les Triaboliques

David Krakauer, foto http://www.respectmusic.cz/ David Krakauerfoto: http://www.respectmusic.cz/

Příznivcům world music, alternativy, a nejen těm, chystá série koncertů Respect Plus několik zajímavých hudebních zážitků.

V polovině října přijede hudebník Raza Khan, interpret staré islámské rituální hudby, která má na území jeho rodné Indie a Pákistánu více než sedmisetletou tradici. Představí se rovněž Ebo Taylor s Afrobeat Academy, velikán západoafrického afrobeatu, původem z Ghany, ale již dlouho žijící v Londýně.

Rozhodně nevynechejte britskou superskupinu Les Triaboliques, na jejichž koncertě se dozvíte, jak zní takzvaný dusk-core, tedy „poušť, delta, stepi a underground“, jak sami členové kapely svůj styl definují. Nenechte si ujít ani Ancient Grooves, nový projekt klezmerového klarinetisty Davida Krakauera.

Ceny vstupenek na jednotlivé akce se pohybují v rozmezí od 300 do 500 Kč. Detailnější informace najdete na stránkách pořádající agentury Rachot.

Respect Plus:

11/10 Raza Khan, Hlahol

25/11 Ebo Taylor &Afrobeat Academy, Palác Akropolis

28/11 Ancient Grooves, Palác Akropolis

04/12 Les Triaboliques, Palác Akropolis

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.