Black Sabbath vydají koncertní DVD

Black Sabbath po reunionu Black Sabbath po reunionu

Fanoušci Black Sabbath si mohou ukrátit čekání na jejich prosincový koncert v pražské O2 Areně novým DVD, které bude obsahovat záznam vystoupení z 29. dubna a 1. května letošního roku, kdy kapela hrála v melbournské Rod Laver Areně.

Živák Black Sabbath: Live...Gathered In Their Masses vyjde 22. listopadu a obsáhne i nejnovější album 13, které se jako jediné za celou 43 let trvající kariéru kapely umístilo na první příčce americké Billboard Chart.

Letošní turné je možná opravdu poslední šancí vidět Black Sabbath naživo, baskytarista Geezer Butler se svěřil listu Chicago Sun-Times:  „Nemůžu o tom lhát. Jsem už starý. Je to každý večer čím dál těžší. Probudíte se následujícího dne s bolestmi, které jste nikdy nezažili. Nechci vystupovat na stagi pro peníze. Musíte mít dostatek hrdosti a já si upřímně myslím, že už se dostávám ke konci vrcholu mojí práce.

Black Sabbath vystoupí v Praze 7. prosince. Níže se můžete podívat na malou ukázku z DVD.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.