Čau Česko a Mutanti spolu nadělí brněnskému ArtBaru

Čau Česko a Mutanti spolu nadělí brněnskému ArtBaru

Štědrý den je skoro za dveřmi, ale ještě nás čeká několik zajímavých koncertů a večírků, které jsou takovým předvánočním dárkem od nezávislých pořadatelů. Už ve čtvrtek 13. prosince vystoupí v brněnském podzemním prostoru ArtBar II. pád mistři české elektronické nadsázky Mutanti hledaj východisko, jinak též boční projekt houslisty Jiřího Konvalinky z kapely Vložte kočku. Zároveň s nimi se tu představí velmi nevšední formace, kde se sešli členové skupin, jejichž spojení byste asi nečekali. Čau Česko je alternativní elektronický projekt hudebníka Štěpána Pařízka, který je členem brněnských Ghost of you, a Jonáše Svobody z experimentální noisové sestavy Pavel Ondračka.

Tvorba Čau Česko navzdory názvu není žádným bizárem, spíše se zde projevuje silné ovlivnění Radiohead jako u Štěpánovy domovské kapely a experimentálnějšími polohami Thoma Yorka, případně Atoms For Peace. Večer, který nebude hrát na jeden žánr či cílovou skupinu, vezmou po koncertě do rukou Mindicted Crew DJs, kteří pořádají v Brně a okolí drum’n’bassové parties a DJ Nubian. ~ FB událost

Mutanti hledaj východisko+Čau Česko, Brno – ArtBar II. pád, 14. 12. 17 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.