Cyklus Other Music přiveze do Prahy The Young Gods, Ibrahima Maaloufa i The Jon Spencer Blues Explosion

The Young Gods The Young Gods

Podzimní Prahu zpestří koncertní cyklus Other Music. Od konce září až do poloviny prosince se na pódiu Paláce Akropolis vystřídají hudebníci z blízka i z daleka, na své si přijdou posluchači nejednoho žánru.

Už za necelý týden vystoupí legendární free jazzový ansámbl Sun Ra Arkestra, dále se můžete těšit na libanonského jazzového trumpetistu Ibrahima Maaloufa. Svou tvorbu představí také dvě švýcarské písničkářky, Anna Aaron a Sophie Hunger (více o Sophie si přečtěte tady). Obě jsou hudebně nezřídka srovnávány s Nico, Patti Smith či Joni Mitchell.

Post-punkoví The Jon Spencer Blues Explosion přijedou do Akropole s dlouho očekávanou novou deskou Meat + Bone. Pětadvacetileté výročí od vydání debutu slaví švýcarští post-industriální The Young Gods, první dvě alba připomenou i na pražském koncertě.

Ceny vstupenek na jednotlivé večery se pohybují v rozmezí od 180 do 650 Kč, detailnější informace najdete na stránkách pořádající agentury Rachot.

Other Music:

26/09 Sun Ra Arkestra, Palác Akropolis

02/10 Ibrahim Maalouf, Palác Akropolis

06/10 Anna Aaron, Palác Akropolis

20/11 Sophie Hunger, Palác Akropolis

08/12 The Jon Spencer Blues Explosion, Palác Akropolis

11/12 The Young Gods, Palác Akropolis

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.