Duben se ponese ve znamení bytových koncertů vážné hudby, staňte se i vy pořadatelem

Duben se ponese ve znamení bytových koncertů vážné hudby, staňte se i vy pořadatelem bostonglobe.com

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste zorganizovali bytový koncert, ale nenašli jste odvahu? Baví vás vážná hudba, ale škrobené koncerty v sále filharmonie pro vás nejsou to pravé? Zbystřete, protože v dubnu se rozjíždí zajímavý projekt s názvem Vážný zájem.

Autoři si kladou za cíl přiblížit vážnou hudbu publiku, vyvést ji z obvyklých koncertních prostor a zároveň přinést posluchačům díky ne úplně obvyklému důvodu setkávání nové zážitky a třeba i nové známosti. Koncerty budou probíhat během celého dubna.

Do projektu se můžete zaregistrovat jako muzikant, jako posluchač, ale také jako pořadatel. S organizací vám Vážný zájem hodně pomůže a nic nebrání tomu, abyste udělali koncert ve vašem malém obýváku a pozvali na něj třeba jen několik svých nejbližších. Pokud se vám myšlenka líbí, můžete ji taky finančně podpořit.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.